Yükleniyor...

Eşleşme Miktarı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen toplam eşleşme miktarıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıEşleşme Miktari (MWh)
SaatlikPH17112206241,40
SaatlikPH17112207218,70
SaatlikPH17112208181,30
BlokPB17112209-017,00
SaatlikPH17112209186,10
BlokPB17112210-017,00
SaatlikPH17112210193,20
BlokPB17112211-017,00
SaatlikPH17112211383,90
BlokPB17112212-019,20
SaatlikPH17112212350,90
BlokPB17112213-017,00
SaatlikPH17112213368,60
SaatlikPH17112214190,10
SaatlikPH17112215169,30
SaatlikPH1711221677,10
SaatlikPH1711221796,70
SaatlikPH17112218133,90
SaatlikPH1711221985,50
SaatlikPH17112220123,00
SaatlikPH1711222180,30
SaatlikPH17112222176,40
SaatlikPH1711222388,80
BlokPB17112200-010,00
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr