Yükleniyor...

Eşleşme Miktarı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen toplam eşleşme miktarıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıEşleşme Miktari (MWh)
BlokPB18022500-010,50
SaatlikPH18022500294,30
BlokPB18022501-011,50
SaatlikPH18022501186,60
BlokPB18022502-012,50
SaatlikPH18022502455,70
SaatlikPH18022503520,00
BlokPB18022504-010,50
SaatlikPH18022504502,60
BlokPB18022505-015,00
SaatlikPH18022505475,70
SaatlikPH18022506413,80
SaatlikPH18022507256,90
BlokPB18022508-010,50
SaatlikPH18022508306,20
BlokPB18022509-011,00
SaatlikPH18022509265,30
SaatlikPH18022510295,90
SaatlikPH18022511293,70
BlokPB18022512-013,00
SaatlikPH18022512360,50
BlokPB18022513-0114,00
SaatlikPH18022513447,70
BlokPB18022514-0114,00
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr