Yükleniyor...

Eşleşme Miktarı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen toplam eşleşme miktarıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıEşleşme Miktarı (MWh)
BlokPB18121600-0183,60
SaatlikPH18121600154,60
BlokPB18121601-0191,10
SaatlikPH18121601227,20
BlokPB18121602-0187,90
SaatlikPH18121602224,80
BlokPB18121603-0174,60
SaatlikPH18121603183,30
BlokPB18121604-0160,50
BlokPB18121604-0225,00
SaatlikPH18121604322,10
BlokPB18121605-0179,60
SaatlikPH18121605334,40
BlokPB18121606-0198,60
SaatlikPH18121606385,00
BlokPB18121607-0118,80
SaatlikPH18121607121,90
BlokPB18121608-0128,30
SaatlikPH1812160884,80
SaatlikPH18121609184,20
SaatlikPH18121610128,10
SaatlikPH18121611163,80
SaatlikPH18121612176,40
SaatlikPH18121613168,90
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr