Yükleniyor...

Eşleşme Miktarı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen toplam eşleşme miktarıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıEşleşme Miktarı (MWh)
SaatlikPH19012210294,90
BlokPB19012211-0146,00
SaatlikPH19012211272,40
BlokPB19012212-0139,70
BlokPB19012200-0165,40
SaatlikPH19012200246,90
BlokPB19012201-0310,00
BlokPB19012201-0174,30
SaatlikPH19012201224,00
BlokPB19012202-0158,00
SaatlikPH19012202226,90
BlokPB19012203-0173,80
SaatlikPH19012203383,60
BlokPB19012204-0166,90
SaatlikPH19012204369,70
BlokPB19012205-0143,80
SaatlikPH19012205367,70
BlokPB19012206-0127,10
SaatlikPH19012206593,90
BlokPB19012207-0132,80
SaatlikPH19012207407,20
BlokPB19012208-0132,00
SaatlikPH19012208204,10
BlokPB19012209-0137,00
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr