Yükleniyor...

Eşleşme Miktarı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen toplam eşleşme miktarıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıEşleşme Miktari (MWh)
BlokPB18012006-1614,40
SaatlikPH18012006286,40
SaatlikPH18012007540,50
BlokPB18012008-01189,20
SaatlikPH18012008248,60
SaatlikPH18012009525,40
SaatlikPH18012010313,30
SaatlikPH18012011397,30
SaatlikPH18012012492,70
SaatlikPH18012013502,60
BlokPB18012014-01159,20
SaatlikPH18012014578,40
SaatlikPH18012015850,40
SaatlikPH18012016846,20
BlokPB18012017-0117,20
SaatlikPH18012017797,50
BlokPB18012018-02159,20
SaatlikPH18012018911,60
SaatlikPH18012019822,80
SaatlikPH18012020994,70
SaatlikPH18012021418,60
BlokPB18012022-028,00
SaatlikPH18012022640,60
SaatlikPH18012023984,70
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr