Yükleniyor...

Eşleşme Miktarı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen toplam eşleşme miktarıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıEşleşme Miktarı (MWh)
BlokPB18101500-0117,60
SaatlikPH1810150031,90
BlokPB18101501-0115,80
SaatlikPH18101501132,40
BlokPB18101502-0125,20
SaatlikPH18101502167,00
BlokPB18101503-0120,90
SaatlikPH1810150331,90
BlokPB18101504-0116,70
SaatlikPH18101504179,70
BlokPB18101505-0116,10
SaatlikPH1810150556,20
BlokPB18101506-0117,00
SaatlikPH1810150637,60
BlokPB18101507-0120,90
SaatlikPH1810150736,10
BlokPB18101508-0130,50
SaatlikPH1810150826,90
BlokPB18101509-0126,20
SaatlikPH1810150935,40
BlokPB18101510-0142,00
BlokPB18101510-1211,00
SaatlikPH1810151070,10
BlokPB18101511-0153,90
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr