Yükleniyor...

İşlem Hacmi

Gün İçi Piyasası'nda eşleşen alış-satış tekliflerinin saatlik toplam mali değeridir.
Kontrat TürüKontrat Adıİşlem Hacmi (TL)
BlokPB18101500-014.752,00
SaatlikPH181015008.652,77
BlokPB18101501-014.415,70
SaatlikPH1810150137.022,29
BlokPB18101502-018.018,44
SaatlikPH1810150253.371,43
BlokPB18101503-015.115,15
SaatlikPH181015037.824,19
BlokPB18101504-012.331,07
SaatlikPH1810150425.467,52
BlokPB18101505-012.499,37
SaatlikPH181015058.792,55
BlokPB18101506-014.160,85
SaatlikPH181015069.230,27
BlokPB18101507-016.257,02
SaatlikPH1810150711.063,27
BlokPB18101508-0110.833,22
SaatlikPH181015089.539,67
BlokPB18101509-019.290,64
SaatlikPH1810150912.594,79
BlokPB18101510-0114.438,38
BlokPB18101510-1244.736,12
SaatlikPH1810151023.984,89
BlokPB18101511-0118.422,61
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr