Yükleniyor...

İşlem Hacmi

Gün İçi Piyasası'nda eşleşen alış-satış tekliflerinin saatlik toplam mali değeridir.
Kontrat TürüKontrat Adıİşlem Hacmi (TL)
BlokPB19012200-0111.105,80
SaatlikPH1901220040.199,58
BlokPB19012201-035.139,90
BlokPB19012201-0114.912,03
SaatlikPH1901220144.952,26
BlokPB19012202-0111.021,50
SaatlikPH1901220243.309,81
BlokPB19012203-019.042,84
SaatlikPH1901220345.727,82
BlokPB19012204-0110.012,34
SaatlikPH1901220454.037,11
BlokPB19012205-018.861,59
SaatlikPH1901220572.680,85
BlokPB19012218-0131.011,88
SaatlikPH19012218110.484,74
SaatlikPH19012219101.669,44
SaatlikPH19012220106.918,19
SaatlikPH1901222138.562,06
SaatlikPH1901222233.073,40
SaatlikPH1901222335.497,81
BlokPB19012206-016.760,90
SaatlikPH19012206148.156,91
BlokPB19012207-018.524,01
SaatlikPH19012207103.779,04
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr