Yükleniyor...

İşlem Hacmi

Gün İçi Piyasası'nda eşleşen alış-satış tekliflerinin saatlik toplam mali değeridir.
Kontrat TürüKontrat Adıİşlem Hacmi (TL)
BlokPB18121600-0123.093,86
SaatlikPH1812160042.844,77
BlokPB18121601-0124.357,32
SaatlikPH1812160161.075,17
BlokPB18121602-0123.836,40
SaatlikPH1812160259.518,34
BlokPB18121603-0115.891,16
SaatlikPH1812160339.360,54
BlokPB18121604-01323,05
BlokPB18121604-02500,00
SaatlikPH181216043.645,19
BlokPB18121605-01119,02
SaatlikPH181216052.385,81
SaatlikPH1812160626.176,86
BlokPB18121607-013.760,00
SaatlikPH1812160724.304,09
BlokPB18121608-01852,30
SaatlikPH181216083.077,26
SaatlikPH1812160950.862,11
SaatlikPH1812161034.688,99
SaatlikPH1812161145.205,55
SaatlikPH1812161249.241,07
SaatlikPH1812161347.845,54
SaatlikPH1812161451.622,72
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr