Yükleniyor...

İşlem Hacmi

Gün İçi Piyasası'nda eşleşen alış-satış tekliflerinin saatlik toplam mali değeridir.
Kontrat TürüKontrat Adıİşlem Hacmi (TL)
SaatlikPH1711220939.924,63
BlokPB17112210-011.507,10
SaatlikPH1711221041.725,62
BlokPB17112211-011.519,00
SaatlikPH1711221184.399,64
BlokPB17112212-011.977,39
SaatlikPH1711221276.726,98
BlokPB17112213-011.512,00
SaatlikPH1711221380.228,50
SaatlikPH1711221461.467,16
SaatlikPH1711221543.623,08
SaatlikPH1711221621.487,22
SaatlikPH1711221723.000,82
SaatlikPH1711221841.934,76
SaatlikPH1711221926.530,11
SaatlikPH1711222028.351,35
SaatlikPH1711222120.069,80
SaatlikPH1711222231.985,17
SaatlikPH1711222316.281,07
BlokPB17112200-010,00
SaatlikPH1711220032.504,78
BlokPB17112201-05500,00
SaatlikPH1711220118.556,51
SaatlikPH1711220226.030,30
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr