Yükleniyor...

İşlem Hacmi

Gün İçi Piyasası'nda eşleşen alış-satış tekliflerinin saatlik toplam mali değeridir.
Kontrat TürüKontrat Adıİşlem Hacmi (TL)
BlokPB18062200-014.531,10
SaatlikPH1806220011.237,35
BlokPB18062201-011.089,04
SaatlikPH1806220113.827,34
BlokPB18062202-011.716,51
SaatlikPH1806220216.590,87
BlokPB18062203-01936,60
SaatlikPH1806220317.729,69
BlokPB18062204-013.780,40
SaatlikPH1806220412.531,55
BlokPB18062205-014.971,86
SaatlikPH1806220522.091,00
BlokPB18062206-013.502,78
SaatlikPH1806220620.262,30
BlokPB18062207-012.463,82
SaatlikPH1806220726.714,56
BlokPB18062208-02666,00
BlokPB18062208-014.670,40
SaatlikPH1806220811.835,14
BlokPB18062209-013.592,24
SaatlikPH1806220916.530,18
BlokPB18062210-011.277,84
SaatlikPH1806221013.101,00
BlokPB18062211-011.766,72
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr