Yükleniyor...

İşlem Hacmi

Gün İçi Piyasası'nda eşleşen alış-satış tekliflerinin saatlik toplam mali değeridir.
Kontrat TürüKontrat Adıİşlem Hacmi (TL)
BlokPB18091900-013.316,60
SaatlikPH1809190016.405,28
BlokPB18091901-012.381,65
SaatlikPH1809190131.085,35
BlokPB18091902-013.298,54
SaatlikPH1809190247.106,93
BlokPB18091903-013.145,72
SaatlikPH1809190326.091,34
BlokPB18091904-014.651,70
SaatlikPH1809190424.336,22
BlokPB18091905-013.873,88
SaatlikPH1809190519.781,32
BlokPB18091906-012.902,50
SaatlikPH1809190614.812,09
BlokPB18091907-015.039,43
SaatlikPH1809190719.770,92
BlokPB18091908-014.237,92
SaatlikPH1809190826.456,43
BlokPB18091909-017.856,62
SaatlikPH1809190917.156,24
BlokPB18091910-0110.404,70
SaatlikPH1809191032.949,58
BlokPB18091911-017.673,27
SaatlikPH1809191178.370,92
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr