Yükleniyor...

İşlem Hacmi

Gün İçi Piyasası'nda eşleşen alış-satış tekliflerinin saatlik toplam mali değeridir.
Kontrat TürüKontrat Adıİşlem Hacmi (TL)
SaatlikPH171021006.118,42
SaatlikPH171021017.801,18
SaatlikPH1710210211.076,75
SaatlikPH1710210316.708,47
SaatlikPH1710210413.224,86
SaatlikPH1710210516.103,67
SaatlikPH1710210614.853,75
SaatlikPH1710210712.378,18
SaatlikPH1710210815.710,67
SaatlikPH171021093.391,10
SaatlikPH171021107.429,90
SaatlikPH171021113.559,51
SaatlikPH171021123.771,63
SaatlikPH171021138.709,44
SaatlikPH171021147.254,62
SaatlikPH171021153.358,60
SaatlikPH171021163.367,85
SaatlikPH171021173.961,75
SaatlikPH171021183.369,66
SaatlikPH171021193.380,38
SaatlikPH171021203.344,58
SaatlikPH171021213.322,14
SaatlikPH1710212215.039,88
SaatlikPH1710212312.943,20
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr