Yükleniyor...

İşlem Hacmi

Gün İçi Piyasası'nda eşleşen alış-satış tekliflerinin saatlik toplam mali değeridir.
Kontrat TürüKontrat Adıİşlem Hacmi (TL)
BlokPB18022500-0199,50
SaatlikPH1802250052.821,04
BlokPB18022501-01258,00
SaatlikPH1802250131.017,09
BlokPB18022502-01307,50
SaatlikPH1802250256.785,76
SaatlikPH1802250371.152,31
BlokPB18022504-0158,00
SaatlikPH1802250458.459,64
BlokPB18022505-01600,00
SaatlikPH1802250557.857,90
SaatlikPH1802250653.513,94
SaatlikPH1802250729.406,36
BlokPB18022508-0160,00
SaatlikPH1802250836.893,09
BlokPB18022509-01173,00
SaatlikPH1802250945.390,37
SaatlikPH1802251049.655,65
SaatlikPH1802251154.473,38
BlokPB18022512-01420,00
SaatlikPH1802251250.512,66
BlokPB18022513-012.660,00
SaatlikPH1802251384.441,62
BlokPB18022514-012.680,00
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr