Yükleniyor...

İşlem Hacmi

Gün İçi Piyasası'nda eşleşen alış-satış tekliflerinin saatlik toplam mali değeridir.
Kontrat TürüKontrat Adıİşlem Hacmi (TL)
SaatlikPH171211012.933,30
SaatlikPH171211022.981,21
SaatlikPH171211035.406,98
SaatlikPH171211045.391,40
SaatlikPH17121105594,11
SaatlikPH171211062.939,83
SaatlikPH171211071.606,03
SaatlikPH171211087.627,99
SaatlikPH171211091.699,15
SaatlikPH1712111026.766,80
SaatlikPH1712111121.959,50
SaatlikPH1712111232.584,24
SaatlikPH1712111319.731,02
SaatlikPH1712111426.921,35
BlokPB17121100-0817.888,00
SaatlikPH171211005.175,27
SaatlikPH1712111536.452,49
BlokPB17121116-01193,99
SaatlikPH171211169.626,03
SaatlikPH171211176.278,64
BlokPB17121118-01732,19
SaatlikPH171211188.721,18
BlokPB17121119-011.086,51
SaatlikPH171211196.936,39
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr