Yükleniyor...

İşlem Hacmi

Gün İçi Piyasası'nda eşleşen alış-satış tekliflerinin saatlik toplam mali değeridir.
Kontrat TürüKontrat Adıİşlem Hacmi (TL)
SaatlikPH1710202110.322,64
SaatlikPH171020226.098,15
SaatlikPH171020232.760,30
SaatlikPH1710200013.856,91
SaatlikPH1710200118.296,35
SaatlikPH171020022.454,26
SaatlikPH171020032.444,50
SaatlikPH171020046.883,70
SaatlikPH171020058.796,07
BlokPB17102006-0113.100,00
SaatlikPH1710200616.401,30
BlokPB17102007-011.000,00
SaatlikPH171020078.636,00
SaatlikPH1710200810.996,27
SaatlikPH171020099.544,84
SaatlikPH1710201021.202,00
SaatlikPH1710201125.722,95
SaatlikPH1710201227.118,42
SaatlikPH1710201326.282,04
SaatlikPH1710201417.540,88
SaatlikPH1710201514.023,35
SaatlikPH1710201619.622,18
SaatlikPH1710201719.679,70
SaatlikPH1710201816.220,38
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr