Yükleniyor...

İşlem Hacmi

Gün İçi Piyasası'nda eşleşen alış-satış tekliflerinin saatlik toplam mali değeridir.
Kontrat TürüKontrat Adıİşlem Hacmi (TL)
SaatlikPH1807211125.201,39
BlokPB18072100-011.403,09
SaatlikPH1807210016.669,56
BlokPB18072101-012.492,10
SaatlikPH1807210118.022,73
BlokPB18072102-012.974,90
BlokPB18072102-02408,00
SaatlikPH1807210214.192,99
BlokPB18072103-011.087,02
SaatlikPH1807210311.366,14
BlokPB18072104-012.448,00
SaatlikPH1807210416.029,29
BlokPB18072105-03270,00
BlokPB18072105-011.801,61
SaatlikPH1807210513.033,33
BlokPB18072106-011.525,32
SaatlikPH1807210618.472,64
BlokPB18072107-012.030,56
SaatlikPH1807210713.356,76
BlokPB18072108-011.292,64
SaatlikPH1807210812.060,75
BlokPB18072109-011.634,10
SaatlikPH1807210911.319,82
BlokPB18072110-013.393,65
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr