Yükleniyor...

İşlem Hacmi

Gün İçi Piyasası'nda eşleşen alış-satış tekliflerinin saatlik toplam mali değeridir.
Kontrat TürüKontrat Adıİşlem Hacmi (TL)
SaatlikPH170822005.885,29
SaatlikPH170822018.449,76
SaatlikPH170822028.433,24
SaatlikPH170822037.972,54
SaatlikPH170822048.592,05
SaatlikPH170822059.175,46
SaatlikPH170822069.790,77
SaatlikPH1708220722.069,74
SaatlikPH170822089.217,12
SaatlikPH1708220920.541,34
BlokPB17082210-011.502,62
SaatlikPH1708221025.814,35
BlokPB17082211-011.508,08
BlokPB17082211-030,00
SaatlikPH1708221141.423,05
BlokPB17082212-011.468,74
SaatlikPH1708221227.244,41
BlokPB17082213-011.489,67
SaatlikPH1708221354.903,16
BlokPB17082214-020,00
BlokPB17082214-011.516,62
SaatlikPH1708221429.093,12
BlokPB17082215-011.922,31
SaatlikPH1708221565.044,20
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr