Yükleniyor...

Min - Maks Eşleşme Fiyat

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük eşleşme fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Eşleşme Fiyatı (TL/MWh)Maks. Eşleşme Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB18081600-01332,30332,30
SaatlikPH18081600332,30342,27
BlokPB18081601-01331,00331,00
SaatlikPH18081601330,00334,21
BlokPB18081602-01329,84329,84
SaatlikPH18081602319,94334,11
BlokPB18081603-01330,52330,52
SaatlikPH18081603315,52330,52
BlokPB18081604-01300,00300,00
SaatlikPH18081604291,00306,00
BlokPB18081605-01295,00295,00
SaatlikPH18081605291,00296,03
BlokPB18081606-01225,00225,00
SaatlikPH18081606218,25225,00
BlokPB18081607-01329,84329,84
SaatlikPH18081607319,94329,84
BlokPB18081608-01337,16337,16
SaatlikPH18081608330,00337,16
BlokPB18081609-01340,95340,95
SaatlikPH18081609335,00340,95
BlokPB18081610-01339,91339,91
SaatlikPH18081610335,00351,47
BlokPB18081611-01339,99339,99
SaatlikPH18081611335,00355,00
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr