Yükleniyor...

Min - Maks Eşleşme Fiyat

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük eşleşme fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Eşleşme Fiyatı (TL/MWh)Maks. Eşleşme Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB19012000-01149,10201,00
SaatlikPH19012000150,00199,50
BlokPB19012001-01241,01261,92
SaatlikPH19012001235,11261,60
BlokPB19012002-01175,30179,72
SaatlikPH19012002165,10179,50
BlokPB19012003-01238,99250,01
SaatlikPH19012003210,00249,70
BlokPB19012004-01113,05124,55
SaatlikPH19012004112,00126,00
BlokPB19012005-01119,00124,55
SaatlikPH19012005112,00129,00
BlokPB19012006-01114,00124,55
SaatlikPH19012006114,50129,99
BlokPB19012007-01110,00125,02
SaatlikPH19012007112,00129,95
BlokPB19012008-014,414,41
SaatlikPH190120081,009,99
BlokPB19012009-010,521,70
SaatlikPH190120090,054,98
BlokPB19012010-0149,1156,69
SaatlikPH1901201050,0061,99
BlokPB19012011-01153,99154,99
SaatlikPH19012011145,00159,98
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr