Yükleniyor...

Min - Max Satış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük satış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Satış Fiyatı (TL/MWh)Max. Satış Fiyatı (TL/MWh)
SaatlikPH17121101132,001.400,00
SaatlikPH17121102132,001.400,00
SaatlikPH17121103119,971.200,00
SaatlikPH17121104120,251.200,00
SaatlikPH1712110514,321.400,00
SaatlikPH17121106112,001.500,00
SaatlikPH1712110712,021.100,00
SaatlikPH17121108163,991.800,00
SaatlikPH1712110925,012.000,00
SaatlikPH17121110172,162.000,00
SaatlikPH17121111185,002.000,00
SaatlikPH17121112152,001.700,00
SaatlikPH17121113165,001.800,00
SaatlikPH17121114170,202.000,00
BlokPB17121100-08130,00130,00
SaatlikPH17121100155,001.500,00
SaatlikPH17121115176,002.000,00
BlokPB17121116-01193,99193,99
SaatlikPH17121116158,001.900,00
SaatlikPH17121117150,001.800,00
BlokPB17121118-01197,89197,89
SaatlikPH17121118178,001.900,00
BlokPB17121119-01194,02194,02
SaatlikPH17121119180,001.900,00
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr