Yükleniyor...

Min - Max Satış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük satış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Satış Fiyatı (TL/MWh)Max. Satış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB18022500-01199,00199,00
SaatlikPH18022500150,00382,99
BlokPB18022501-01172,00172,00
SaatlikPH18022501162,00500,00
BlokPB18022502-01123,00123,00
SaatlikPH18022502115,00140,00
SaatlikPH18022503131,25146,00
BlokPB18022504-01116,00116,00
SaatlikPH18022504110,00123,59
BlokPB18022505-01120,00120,00
SaatlikPH18022505100,00129,32
SaatlikPH18022506121,12137,39
SaatlikPH1802250764,00122,26
BlokPB18022508-01120,00120,00
SaatlikPH1802250873,001.887,00
BlokPB18022509-01173,00173,00
SaatlikPH18022509160,00750,00
SaatlikPH18022510100,00800,00
SaatlikPH18022511172,11498,00
BlokPB18022512-01140,00140,00
SaatlikPH18022512134,78222,00
BlokPB18022513-01190,00190,00
SaatlikPH1802251389,001.996,00
BlokPB18022514-01190,00195,00
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr