Yükleniyor...

Min - Max Satış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük satış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Satış Fiyatı (TL/MWh)Max. Satış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB18062200-01191,99192,00
SaatlikPH18062200180,00250,00
BlokPB18062201-01180,00186,22
SaatlikPH18062201177,00250,00
BlokPB18062202-01176,96176,96
SaatlikPH18062202171,00250,00
BlokPB18062203-01167,25167,25
SaatlikPH18062203155,00250,00
BlokPB18062204-01205,00206,00
SaatlikPH18062204167,00250,00
BlokPB18062205-01206,00207,99
SaatlikPH18062205190,00250,00
BlokPB18062206-01164,45164,45
SaatlikPH18062206160,01250,00
BlokPB18062207-01164,00164,45
SaatlikPH18062207159,50250,00
BlokPB18062208-02222,00222,00
BlokPB18062208-01223,00223,89
SaatlikPH18062208210,00260,00
BlokPB18062209-01220,00220,99
SaatlikPH18062209208,00260,00
BlokPB18062210-01223,00225,00
SaatlikPH18062210211,00260,00
BlokPB18062211-01220,00225,48
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr