Yükleniyor...

Teklif Edilen Alış Satış Miktarları

???info.TeklifEdilenAlisSatisMiktarlari???
Kontrat TürüKontrat AdıTE Alış Miktarı (MWh)TE Satış Miktarı (MWh)
BlokPB18081600-0111,9011,90
SaatlikPH18081600858,1083,80
BlokPB18081601-0112,4012,40
SaatlikPH18081601698,1098,30
BlokPB18081602-0111,6011,60
SaatlikPH18081602306,7088,60
BlokPB18081603-0113,9013,90
SaatlikPH18081603151,80271,80
BlokPB18081604-0113,0013,00
SaatlikPH18081604276,70109,60
BlokPB18081605-018,808,80
SaatlikPH180816051.923,20125,60
BlokPB18081606-016,206,20
SaatlikPH18081606119,104.159,40
BlokPB18081607-016,606,60
SaatlikPH18081607748,40311,60
BlokPB18081608-016,106,10
SaatlikPH18081608859,203.141,40
BlokPB18081609-014,304,30
SaatlikPH180816091.182,701.139,10
BlokPB18081610-012,902,90
SaatlikPH180816101.724,201.073,90
BlokPB18081611-018,703,70
SaatlikPH180816112.164,401.403,20
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr