Yükleniyor...

Teklif Edilen Alış Satış Miktarları

???info.TeklifEdilenAlisSatisMiktarlari???
Kontrat TürüKontrat AdıTE Alış Miktarı (MWh)TE Satış Miktarı (MWh)
BlokPB18101500-0117,6017,60
SaatlikPH18101500139,90118,10
BlokPB18101501-0115,8015,80
SaatlikPH18101501161,90354,00
BlokPB18101502-0125,2025,20
SaatlikPH181015022.900,50242,20
BlokPB18101503-0120,9020,90
SaatlikPH18101503652,00236,50
BlokPB18101504-0116,7016,70
SaatlikPH181015041.147,30317,70
BlokPB18101505-0116,1016,10
SaatlikPH181015052.040,70177,10
BlokPB18101506-0117,0017,00
SaatlikPH181015062.219,301.084,10
BlokPB18101507-0120,9020,90
SaatlikPH18101507964,801.958,20
BlokPB18101508-0130,5030,50
SaatlikPH181015081.371,102.559,80
BlokPB18101509-0126,2026,20
SaatlikPH181015092.204,10162,00
BlokPB18101510-0142,0042,00
BlokPB18101510-1211,0011,00
SaatlikPH181015102.417,90321,30
BlokPB18101511-0153,9053,90
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr