Yükleniyor...

Teklif Edilen Alış Satış Miktarları

???info.TeklifEdilenAlisSatisMiktarlari???
Kontrat TürüKontrat AdıTE Alış Miktarı (MWh)TE Satış Miktarı (MWh)
BlokPB18061800-017,407,40
SaatlikPH18061800361,40970,20
BlokPB18061801-017,007,00
SaatlikPH18061801312,80734,00
BlokPB18061802-011,801,80
SaatlikPH18061802842,30728,10
BlokPB18061803-014,504,50
SaatlikPH18061803282,401.156,10
BlokPB18061804-011,401,40
SaatlikPH18061804404,70579,70
BlokPB18061805-018,208,20
SaatlikPH18061805227,701.934,70
BlokPB18061806-017,3015,30
SaatlikPH18061806145,002.866,60
BlokPB18061807-0115,4015,40
SaatlikPH18061807176,504.843,70
BlokPB18061808-0118,1018,10
SaatlikPH1806180898,006.245,40
BlokPB18061809-0120,4020,40
SaatlikPH180618091.562,701.313,30
BlokPB18061810-0113,0013,00
SaatlikPH180618101.676,001.446,10
BlokPB18061811-011,401,40
BlokPB18061811-0510,0010,00
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr