Yükleniyor...

Teklif Edilen Alış Satış Miktarları

???info.TeklifEdilenAlisSatisMiktarlari???
Kontrat TürüKontrat AdıTE Alış Miktarı (MWh)TE Satış Miktarı (MWh)
SaatlikPH17102100420,20113,00
SaatlikPH17102101211,30249,40
SaatlikPH17102102201,50181,90
SaatlikPH17102103320,40181,70
SaatlikPH17102104211,20175,50
SaatlikPH17102105196,40168,60
SaatlikPH17102106171,90637,40
SaatlikPH17102107168,60176,50
SaatlikPH17102108738,00176,80
SaatlikPH17102109776,60106,40
SaatlikPH17102110405,80184,40
SaatlikPH17102111383,20152,10
SaatlikPH17102112727,90253,50
SaatlikPH17102113300,20160,50
SaatlikPH17102114283,20151,30
SaatlikPH17102115669,4082,10
SaatlikPH17102116708,6068,10
SaatlikPH17102117736,0071,10
SaatlikPH17102118731,8068,00
SaatlikPH17102119733,3068,00
SaatlikPH17102120820,8068,00
SaatlikPH171021211.119,8068,00
SaatlikPH171021221.185,80135,00
SaatlikPH171021231.186,10135,00
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr