Yükleniyor...

Teklif Edilen Alış Satış Miktarları

???info.TeklifEdilenAlisSatisMiktarlari???
Kontrat TürüKontrat AdıTE Alış Miktarı (MWh)TE Satış Miktarı (MWh)
SaatlikPH1712110187,7087,20
SaatlikPH1712110287,30137,10
SaatlikPH1712110392,50128,00
SaatlikPH17121104103,10193,00
SaatlikPH1712110592,40108,20
SaatlikPH1712110678,20108,60
SaatlikPH1712110795,601.290,70
SaatlikPH1712110888,00284,30
SaatlikPH17121109155,00268,40
SaatlikPH17121110258,60404,20
SaatlikPH17121111452,201.092,10
SaatlikPH17121112453,501.217,70
SaatlikPH17121113411,901.071,00
SaatlikPH17121114420,701.013,70
BlokPB17121100-0817,2017,20
SaatlikPH17121100118,9079,10
SaatlikPH17121115411,302.067,60
BlokPB17121116-011,001,00
SaatlikPH17121116591,202.581,00
SaatlikPH17121117241,801.653,70
BlokPB17121118-013,703,70
SaatlikPH17121118208,301.651,20
BlokPB17121119-015,605,60
SaatlikPH17121119191,901.681,00
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr