Yükleniyor...

Teklif Edilen Alış Satış Miktarları

???info.TeklifEdilenAlisSatisMiktarlari???
Kontrat TürüKontrat AdıTE Alış Miktarı (MWh)TE Satış Miktarı (MWh)
SaatlikPH180721112.960,90455,60
BlokPB18072100-016,706,70
SaatlikPH18072100225,00307,60
BlokPB18072101-0112,1012,10
SaatlikPH18072101603,20307,00
BlokPB18072102-0114,2014,20
BlokPB18072102-021,001,00
SaatlikPH18072102232,00297,30
BlokPB18072103-015,505,50
SaatlikPH18072103566,60348,90
BlokPB18072104-0110,2010,20
SaatlikPH18072104597,50607,10
BlokPB18072105-030,500,50
BlokPB18072105-018,608,60
SaatlikPH18072105505,702.747,30
BlokPB18072106-0112,3012,30
SaatlikPH18072106865,70906,70
BlokPB18072107-019,809,80
SaatlikPH180721072.014,501.215,40
BlokPB18072108-016,206,20
SaatlikPH180721082.675,10206,60
BlokPB18072109-017,807,80
SaatlikPH180721092.874,20100,70
BlokPB18072110-0116,2016,20
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr