Yükleniyor...

Teklif Edilen Alış Satış Miktarları

???info.TeklifEdilenAlisSatisMiktarlari???
Kontrat TürüKontrat AdıTE Alış Miktarı (MWh)TE Satış Miktarı (MWh)
SaatlikPH17082200156,3096,60
SaatlikPH17082201167,60110,90
SaatlikPH17082202313,50102,60
SaatlikPH17082203316,2099,80
SaatlikPH17082204290,30115,50
SaatlikPH17082205264,60121,20
SaatlikPH17082206343,80155,20
SaatlikPH17082207263,40286,40
SaatlikPH17082208544,70184,70
SaatlikPH17082209474,40181,70
BlokPB17082210-017,007,00
SaatlikPH17082210515,70272,00
BlokPB17082211-017,007,00
BlokPB17082211-030,0010,00
SaatlikPH170822111.243,40780,50
BlokPB17082212-017,007,00
SaatlikPH170822121.109,00838,50
BlokPB17082213-017,007,00
SaatlikPH170822131.371,40984,30
BlokPB17082214-020,002,00
BlokPB17082214-017,0014,00
SaatlikPH170822141.201,30940,50
BlokPB17082215-019,009,00
SaatlikPH170822151.384,80910,10
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr