Yükleniyor...

İşlem Hacmi

Gün İçi Piyasası'nda eşleşen alış-satış tekliflerinin saatlik toplam mali değeridir.
Veri Kaynağı: EPİAŞ
Kontrat TürüKontrat Adıİşlem Hacmi (TL)
BlokPB22052600-011.296.421,91
BlokPB22052600-023.620,00
BlokPB22052600-048,00
BlokPB22052600-0887.780,00
BlokPB22052600-1025.744,68
BlokPB22052600-242.964.884,06
SaatlikPH220526001.860.692,80
BlokPB22052601-01670.859,11
BlokPB22052601-062.791.011,60
SaatlikPH220526011.814.892,68
BlokPB22052602-01607.494,09
SaatlikPH22052602354.603,48
BlokPB22052603-01790.906,46
SaatlikPH220526031.002.527,49
BlokPB22052604-01691.197,98
BlokPB22052604-075,60
SaatlikPH22052604714.098,56
BlokPB22052605-01858.105,17
SaatlikPH220526051.256.971,29
BlokPB22052606-01736.872,78
SaatlikPH22052606562.821,54
BlokPB22052607-011.098.533,88
SaatlikPH22052607470.580,92
BlokPB22052608-011.188.173,27
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu ile ilgili görüş, öneri ve talepleriniz için EPİAŞ Yardım Masası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. EPİAŞ Yardım Masası için: https://yardim.epias.com.tr/