Yükleniyor...

İşlem Hacmi

Gün İçi Piyasası'nda eşleşen alış-satış tekliflerinin saatlik toplam mali değeridir.
Kontrat TürüKontrat Adıİşlem Hacmi (TL)
BlokPB19111400-0159.397,33
SaatlikPH1911140081.688,57
BlokPB19111401-0162.945,43
SaatlikPH1911140175.785,81
BlokPB19111402-0174.096,48
SaatlikPH1911140229.576,75
BlokPB19111403-0156.440,84
SaatlikPH1911140325.140,93
SaatlikPH1911140423.668,52
BlokPB19111404-0160.433,68
SaatlikPH1911140533.954,15
BlokPB19111405-0169.586,42
BlokPB19111406-0198.572,67
SaatlikPH1911140629.617,07
BlokPB19111407-01123.554,24
BlokPB19111407-0618.200,10
SaatlikPH1911140735.735,50
SaatlikPH1911140862.503,02
BlokPB19111408-01112.811,52
BlokPB19111409-0191.759,56
SaatlikPH1911140957.757,64
SaatlikPH1911141092.365,39
BlokPB19111410-0178.432,96
SaatlikPH19111411104.505,92
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr