Yükleniyor...

Min - Maks Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Maks. Alış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB20070300-24309,05316,61
BlokPB20070300-01306,33341,41
SaatlikPH20070300295,00382,91
BlokPB20070301-02314,04314,04
BlokPB20070301-01308,02349,48
SaatlikPH20070301292,61354,22
BlokPB20070302-01295,90342,97
SaatlikPH20070302295,00345,00
BlokPB20070303-01293,58323,68
SaatlikPH20070303100,00363,19
BlokPB20070304-01293,47340,62
SaatlikPH20070304290,00347,93
BlokPB20070305-01300,69338,87
SaatlikPH20070305250,10327,76
BlokPB20070306-01288,50312,99
SaatlikPH20070306278,34318,95
BlokPB20070307-01304,55340,96
SaatlikPH20070307289,32344,99
BlokPB20070308-01312,05351,79
SaatlikPH20070308312,00358,86
BlokPB20070309-01321,07359,34
SaatlikPH2007030932,00369,23
BlokPB20070309-08316,12316,12
BlokPB20070309-03333,52333,52
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr