Yükleniyor...

Min - Maks Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Maks. Alış Fiyatı (TL/MWh)
SaatlikPH1907190030,00305,00
BlokPB19071900-0173,59300,01
BlokPB19071901-0172,69312,73
SaatlikPH1907190131,27332,73
BlokPB19071902-0171,93351,00
SaatlikPH19071902211,00330,60
BlokPB19071903-0172,02330,99
SaatlikPH19071903210,00326,10
BlokPB19071904-0171,09305,00
SaatlikPH190719041,00323,41
BlokPB19071905-0173,89234,00
SaatlikPH19071905125,00240,40
BlokPB19071906-0177,15220,00
SaatlikPH19071906110,00220,00
BlokPB19071907-0170,77321,60
SaatlikPH19071907212,00317,00
BlokPB19071908-0170,04325,41
SaatlikPH19071908215,00316,00
BlokPB19071909-0312,9812,98
BlokPB19071909-0172,29326,68
SaatlikPH19071909217,00330,00
BlokPB19071910-0175,58325,00
BlokPB19071910-0211,7921,10
SaatlikPH190719101,00328,00
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr