Yükleniyor...

Min - Maks Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Maks. Alış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB20092000-010,01333,09
BlokPB20092000-02291,64291,64
BlokPB20092000-24263,33263,33
SaatlikPH20092000193,00302,06
BlokPB20092001-010,01328,28
SaatlikPH20092001215,00298,70
BlokPB20092002-01241,91247,14
SaatlikPH2009200223,01252,00
BlokPB20092003-09237,63237,63
BlokPB20092003-01254,50254,50
SaatlikPH2009200325,61270,00
BlokPB20092004-01252,08252,08
SaatlikPH20092004147,58260,00
BlokPB20092005-01252,07252,07
SaatlikPH20092005147,57250,00
SaatlikPH20092006111,49232,27
SaatlikPH20092007110,00204,92
SaatlikPH20092008147,58256,41
SaatlikPH20092009147,58270,00
SaatlikPH20092010147,58270,00
SaatlikPH20092011119,53231,32
BlokPB20092012-01200,22200,22
SaatlikPH20092012104,72226,12
BlokPB20092013-01254,50254,50
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu ile ilgili görüş, öneri ve talepleriniz için EPİAŞ Yardım Masası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. EPİAŞ Yardım Masası için: https://yardim.epias.com.tr/