Yükleniyor...

Min - Maks Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Maks. Alış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB20012900-01300,00335,77
SaatlikPH20012900200,00354,78
BlokPB20012901-01323,56350,90
SaatlikPH20012901244,30350,00
BlokPB20012902-01297,57314,89
SaatlikPH20012902220,00320,00
BlokPB20012903-01250,02280,39
BlokPB20012903-07296,00296,00
SaatlikPH20012903180,00308,00
BlokPB20012904-01261,00270,00
SaatlikPH20012904210,00275,00
BlokPB20012905-01256,00281,35
SaatlikPH20012905210,00275,00
BlokPB20012906-01223,00297,65
SaatlikPH20012906223,00295,00
BlokPB20012907-01321,44331,08
SaatlikPH20012907260,00329,00
BlokPB20012908-01332,62348,72
SaatlikPH20012908300,30349,00
BlokPB20012909-01326,82352,83
SaatlikPH20012909250,00355,00
BlokPB20012910-01330,00351,00
SaatlikPH20012910300,00351,00
BlokPB20012911-01328,00344,73
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr