Yükleniyor...

Min - Maks Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Maks. Alış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB18092300-01351,43352,44
SaatlikPH18092300300,00352,00
BlokPB18092301-01324,19324,19
SaatlikPH18092301276,00335,00
BlokPB18092302-01298,08300,00
SaatlikPH18092302250,00300,60
BlokPB18092303-01324,18324,18
SaatlikPH18092303266,00332,00
BlokPB18092304-01351,33351,33
SaatlikPH18092304300,00361,33
BlokPB18092305-01325,00325,51
SaatlikPH18092305275,00328,00
BlokPB18092306-01252,53252,53
SaatlikPH18092306200,00252,53
BlokPB18092307-01225,00225,00
SaatlikPH18092307175,00231,75
BlokPB18092308-01289,51291,10
SaatlikPH18092308240,00302,83
BlokPB18092309-01253,54253,64
SaatlikPH18092309200,00262,00
BlokPB18092310-01303,24305,00
SaatlikPH18092310255,00314,15
BlokPB18092311-01249,56260,99
SaatlikPH18092311200,00265,00
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr