Yükleniyor...

Min - Maks Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Maks. Alış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB19032500-0177,15132,97
BlokPB19032500-24255,06255,06
SaatlikPH190325002,00122,00
BlokPB19032501-0174,59247,65
SaatlikPH190325011,00259,00
BlokPB19032502-0175,66133,41
SaatlikPH190325021,00142,20
BlokPB19032503-0164,0065,92
SaatlikPH190325032,0080,00
BlokPB19032504-0182,00140,03
SaatlikPH190325041,00129,00
BlokPB19032505-0170,27136,55
SaatlikPH190325051,00135,51
BlokPB19032506-0172,09290,75
SaatlikPH190325061,00299,00
BlokPB19032507-0170,50308,87
SaatlikPH190325070,02316,00
BlokPB19032508-0173,19314,00
SaatlikPH19032508100,00318,00
BlokPB19032509-0175,98315,02
SaatlikPH19032509100,00325,00
BlokPB19032510-0171,51307,75
SaatlikPH19032510208,00377,00
BlokPB19032511-0172,11306,94
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr