Yükleniyor...

Min - Max Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Max. Alış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB18071612-01202,18202,18
SaatlikPH18071612140,00202,58
BlokPB18071613-01218,80218,80
SaatlikPH18071613170,00218,80
BlokPB18071614-01245,78245,78
SaatlikPH180716141,00245,78
BlokPB18071615-01245,67245,67
SaatlikPH1807161564,00246,01
BlokPB18071616-01245,54245,54
SaatlikPH18071616160,00245,54
BlokPB18071617-01239,00239,13
SaatlikPH18071617160,00239,13
BlokPB18071618-01220,00220,14
SaatlikPH180716181,00220,14
BlokPB18071619-01210,00212,18
SaatlikPH18071619160,00286,00
BlokPB18071620-01219,00219,99
SaatlikPH18071620170,00219,99
BlokPB18071621-01224,00224,12
SaatlikPH18071621170,00230,50
BlokPB18071622-01195,00199,95
SaatlikPH18071622140,00205,00
BlokPB18071623-01197,00199,48
SaatlikPH18071623140,00200,00
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr