Yükleniyor...

Min - Maks Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Maks. Alış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB19052100-0173,52170,00
SaatlikPH1905210054,00171,60
BlokPB19052101-0176,77300,00
SaatlikPH1905210127,01294,03
BlokPB19052102-0174,03300,73
SaatlikPH1905210230,73304,00
BlokPB19052103-0175,90309,42
SaatlikPH190521032,00320,00
BlokPB19052104-0179,00309,00
SaatlikPH190521042,70290,00
BlokPB19052105-19244,62244,62
SaatlikPH190521050,6080,00
BlokPB19052105-0158,5262,00
BlokPB19052106-013,884,00
SaatlikPH190521060,004,99
BlokPB19052107-0173,40160,00
SaatlikPH190521072,00169,99
BlokPB19052108-0171,00303,30
SaatlikPH190521083,03309,72
BlokPB19052109-0172,27295,01
SaatlikPH19052109100,00294,89
BlokPB19052110-0170,88303,86
SaatlikPH19052110196,00305,00
SaatlikPH19052111196,00304,90
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr