Yükleniyor...

Min - Maks Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Maks. Alış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB21051200-01350,86380,63
BlokPB21051200-02360,00360,00
BlokPB21051200-04364,00364,00
BlokPB21051200-07358,30358,30
BlokPB21051200-10335,55335,55
BlokPB21051200-24350,77350,77
SaatlikPH21051200261,01415,97
BlokPB21051201-01354,86382,98
SaatlikPH21051201265,01420,70
BlokPB21051202-01353,42386,20
BlokPB21051202-03360,00360,00
SaatlikPH21051202264,01419,00
BlokPB21051203-01353,55385,52
BlokPB21051203-06335,61335,61
SaatlikPH21051203260,00419,15
BlokPB21051204-01355,00380,46
SaatlikPH21051204255,01408,70
BlokPB21051205-01340,82377,00
SaatlikPH2105120550,00404,16
BlokPB21051206-01345,00396,76
SaatlikPH21051206255,00400,74
BlokPB21051207-01297,00297,00
SaatlikPH2105120729,72366,00
BlokPB21051208-01300,00300,00
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu ile ilgili görüş, öneri ve talepleriniz için EPİAŞ Yardım Masası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. EPİAŞ Yardım Masası için: https://yardim.epias.com.tr/