Yükleniyor...

Min - Maks Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Maks. Alış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB18112100-01293,89295,00
BlokPB18112100-03296,00296,00
SaatlikPH18112100250,00303,00
BlokPB18112101-01293,88294,01
SaatlikPH18112101120,00302,69
BlokPB18112102-01299,16303,12
SaatlikPH18112102120,00309,00
BlokPB18112103-01264,99272,00
SaatlikPH18112103120,00273,95
SaatlikPH1811210450,00201,10
SaatlikPH18112105115,00261,99
SaatlikPH18112106120,00283,99
SaatlikPH18112107140,00295,00
SaatlikPH18112108140,00307,17
SaatlikPH18112109209,70310,00
SaatlikPH18112110209,80309,85
SaatlikPH18112111209,00309,10
SaatlikPH18112112204,00304,67
SaatlikPH18112113206,00306,26
SaatlikPH18112114209,00309,68
SaatlikPH18112115210,00310,03
SaatlikPH18112116211,00311,66
SaatlikPH18112117214,00314,46
SaatlikPH18112118213,00313,72
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr