Yükleniyor...

Min - Maks Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Maks. Alış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB20040300-02165,98165,98
BlokPB20040300-01152,00228,33
BlokPB20040300-24262,77262,77
SaatlikPH200403000,01197,72
BlokPB20040301-01193,99250,58
SaatlikPH2004030154,99239,00
BlokPB20040302-01159,50196,99
SaatlikPH200403020,01220,00
BlokPB20040303-02169,50169,50
BlokPB20040303-01168,71222,00
SaatlikPH200403030,01249,99
BlokPB20040304-01160,04220,97
SaatlikPH200403040,01224,96
BlokPB20040305-04222,14222,14
BlokPB20040305-01186,22231,37
SaatlikPH200403050,01250,00
BlokPB20040306-01191,98196,48
SaatlikPH200403060,00195,00
BlokPB20040307-01199,98205,48
SaatlikPH200403070,00200,00
BlokPB20040308-01299,14304,64
SaatlikPH20040308159,64330,00
BlokPB20040309-01199,99204,49
SaatlikPH2004030954,99217,00
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr