Yükleniyor...

Min - Maks Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Maks. Alış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB19112000-01252,69279,99
SaatlikPH191120001,00288,90
BlokPB19112001-01245,60271,77
SaatlikPH191120011,00279,50
BlokPB19112002-01252,15293,16
SaatlikPH191120021,00293,00
BlokPB19112003-01208,46272,16
SaatlikPH191120031,00331,00
BlokPB19112004-01198,27239,30
SaatlikPH191120041,00246,20
BlokPB19112005-01187,38228,92
SaatlikPH191120051,00250,00
BlokPB19112006-01271,36348,74
SaatlikPH191120061,00309,55
BlokPB19112007-01283,56339,28
SaatlikPH191120071,00326,57
BlokPB19112008-01288,35357,41
SaatlikPH191120081,00399,00
BlokPB19112009-01289,02394,52
SaatlikPH191120091,00340,00
BlokPB19112010-01287,31346,07
SaatlikPH191120101,00345,01
BlokPB19112011-06308,43308,43
BlokPB19112011-01291,52351,30
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr