Yükleniyor...

Min - Maks Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Maks. Alış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB20112900-01251,10354,44
BlokPB20112900-02315,82315,82
BlokPB20112900-24284,54284,54
SaatlikPH20112900191,31325,80
BlokPB20112901-01255,47346,01
SaatlikPH20112901190,32315,34
BlokPB20112902-01260,11343,83
SaatlikPH20112902186,44320,78
BlokPB20112903-01201,12291,17
BlokPB20112903-11241,23241,23
SaatlikPH20112903126,41251,41
BlokPB20112904-01215,01268,53
SaatlikPH20112904108,68240,55
BlokPB20112905-01200,19258,91
SaatlikPH20112905100,00260,00
BlokPB20112906-01206,10265,56
SaatlikPH20112906115,00275,00
BlokPB20112907-01227,50334,72
SaatlikPH20112907171,99315,99
BlokPB20112908-16287,00287,00
BlokPB20112908-01156,88279,65
BlokPB20112908-02221,94221,94
SaatlikPH20112908119,00244,01
BlokPB20112909-01198,11226,75
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu ile ilgili görüş, öneri ve talepleriniz için EPİAŞ Yardım Masası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. EPİAŞ Yardım Masası için: https://yardim.epias.com.tr/