Yükleniyor...

Min - Max Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Max. Alış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB18052600-01204,99204,99
BlokPB18052600-03206,00206,00
BlokPB18052600-24190,13190,13
SaatlikPH18052600100,00212,00
BlokPB18052601-01204,99204,99
SaatlikPH18052601120,00212,00
BlokPB18052602-01209,00209,00
SaatlikPH18052602120,00219,45
BlokPB18052603-01180,00185,00
SaatlikPH18052603100,00190,00
BlokPB18052604-01208,26212,00
SaatlikPH18052604120,00218,67
BlokPB18052605-02140,00140,00
BlokPB18052605-01190,01190,01
SaatlikPH18052605132,00200,00
BlokPB18052606-18186,99186,99
BlokPB18052606-0198,7098,71
SaatlikPH1805260630,00110,00
BlokPB18052607-05183,00183,00
BlokPB18052607-17192,18192,18
BlokPB18052607-01170,74170,74
SaatlikPH18052607101,00200,74
BlokPB18052608-01191,99191,99
SaatlikPH18052608130,00201,59
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

gorusleriniz.seffaflik@epias.com.tr