Yükleniyor...

Min - Maks Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Maks. Alış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB19091700-01277,91311,24
SaatlikPH19091700290,00310,04
BlokPB19091701-01271,92311,18
SaatlikPH190917011,00310,99
BlokPB19091702-01291,24309,03
SaatlikPH190917021,00307,83
BlokPB19091703-01262,57289,51
SaatlikPH190917031,00285,02
BlokPB19091704-01264,07289,52
SaatlikPH19091704250,00289,00
BlokPB19091705-01267,60304,36
SaatlikPH190917051,00303,18
BlokPB19091706-01272,29304,37
SaatlikPH190917061,00305,00
BlokPB19091707-01286,14313,35
SaatlikPH190917071,00305,45
BlokPB19091708-01286,52323,56
SaatlikPH190917081,00314,14
BlokPB19091709-01285,35325,02
SaatlikPH190917091,00316,82
BlokPB19091710-01285,45323,60
SaatlikPH190917101,00323,54
BlokPB19091711-01290,52315,87
SaatlikPH190917110,01325,35
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu İle İlgili Görüşleriniz İçin Aşağıdaki Mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz

seffaflik@epias.com.tr