Yükleniyor...

Min - Maks Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Veri Kaynağı: EPİAŞ
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Maks. Alış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB22052600-011.164,782.377,73
BlokPB22052600-022.262,502.262,50
BlokPB22052600-042,002,00
BlokPB22052600-081.995,001.995,00
BlokPB22052600-102.145,392.145,39
BlokPB22052600-242.456,002.456,12
SaatlikPH220526001,002.780,00
BlokPB22052601-011.091,722.266,01
BlokPB22052601-061.987,901.987,90
SaatlikPH220526011.000,002.833,00
BlokPB22052602-011.030,582.170,47
SaatlikPH22052602777,002.833,00
BlokPB22052603-011.412,632.170,59
SaatlikPH22052603777,002.149,99
BlokPB22052604-011.471,722.179,76
BlokPB22052604-072,002,00
SaatlikPH22052604777,002.382,00
BlokPB22052605-01738,752.214,50
SaatlikPH22052605750,002.236,00
BlokPB22052606-011.083,222.050,00
SaatlikPH220526060,012.200,00
BlokPB22052607-011.059,742.135,00
SaatlikPH220526070,012.149,89
BlokPB22052608-011.644,792.781,75
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu ile ilgili görüş, öneri ve talepleriniz için EPİAŞ Yardım Masası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. EPİAŞ Yardım Masası için: https://yardim.epias.com.tr/