Yükleniyor...

Min - Maks Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Maks. Alış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB21102500-01339,50417,32
BlokPB21102500-12565,35565,35
BlokPB21102500-24500,00638,26
SaatlikPH21102500150,00406,24
BlokPB21102501-01252,53461,40
BlokPB21102501-02459,37459,37
SaatlikPH21102501290,00477,74
BlokPB21102502-01249,10465,92
SaatlikPH21102502250,00476,44
BlokPB21102503-01219,89432,22
SaatlikPH21102503280,00448,99
BlokPB21102504-01377,74397,34
SaatlikPH21102504250,00406,84
BlokPB21102505-01304,59447,98
BlokPB21102505-02445,00445,00
SaatlikPH21102505290,00468,00
BlokPB21102506-01250,78459,15
SaatlikPH21102506290,01469,87
BlokPB21102507-01316,59577,28
BlokPB21102507-03758,56758,56
SaatlikPH21102507350,00873,00
BlokPB21102508-01494,89927,01
SaatlikPH21102508380,00926,38
BlokPB21102509-01729,43803,14
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu ile ilgili görüş, öneri ve talepleriniz için EPİAŞ Yardım Masası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. EPİAŞ Yardım Masası için: https://yardim.epias.com.tr/