Yükleniyor...

Min - Maks Alış Teklif Fiyatı

Gün İçi Piyasası'nda kontrat türüne göre saatlik veya blok olarak gösterilen en yüksek ve en düşük alış teklif fiyatıdır.
Kontrat TürüKontrat AdıMin. Alış Fiyatı (TL/MWh)Maks. Alış Fiyatı (TL/MWh)
BlokPB21072400-01311,04595,79
BlokPB21072400-04460,00460,00
BlokPB21072400-14416,95416,95
BlokPB21072400-24413,00494,00
SaatlikPH2107240050,00595,79
BlokPB21072401-0138,69533,52
BlokPB21072401-02459,00459,00
BlokPB21072401-23490,31490,31
SaatlikPH210724011,00533,52
BlokPB21072402-01375,00402,66
BlokPB21072402-07390,00390,00
BlokPB21072402-08390,00390,00
SaatlikPH2107240250,00470,00
BlokPB21072403-01226,58395,35
BlokPB21072403-06377,46377,46
SaatlikPH2107240350,00400,00
BlokPB21072404-01225,29386,54
SaatlikPH2107240450,00400,00
BlokPB21072405-01223,90392,10
BlokPB21072405-04363,29363,29
SaatlikPH2107240550,00400,00
BlokPB21072406-01212,78373,60
SaatlikPH2107240650,00382,00
BlokPB21072407-01222,64396,29
Görüşleriniz...
Görüşleriniz...
Şeffaflık Platformu ile ilgili görüş, öneri ve talepleriniz için EPİAŞ Yardım Masası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. EPİAŞ Yardım Masası için: https://yardim.epias.com.tr/